Wysokie odszkodowania powypadkowe

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, właściwie każdy z nas ma prawo ubiegać się o należne odszkodowanie, jeśli ulegniemy w wypadku samochodowym z nie naszej winy. Niestety firmy ubezpieczeniowe nie są chętne do wypłacania należnych odszkodowań lub bardzo zaniżają stawkę. Odszkodowanie ma całkiem pokryć koszty leczenia oraz straty moralne powiązane z długim okresem rekonwalescencji.

Jeśli zakład ubezpieczeń zaoferował wam de facto śmieszną stawkę, to warto udać się do prawnika. Odszkodowania powypadkowe nie mogą być niskie, ale na nieszczęście wywalczenie należnej sumy będzie możliwe jedynie przy współpracy z doświadczonym adwokatem. W przeciwnym razie nie uda wam się wygrać z armią fachowych prawników zatrudnianych przez drugą stronę.
Odszkodowania powypadkowe powinny przede wszystkim pokrywać zupełnie koszty leczenia, niemniej jednak też wynagrodzić czas poświęcony na powrót do zdrowia. W tym okresie czasu mogliście przecież każdego dnia chodzić do pracy, wyjechać na romantyczne wakacje albo wziąć ślub. Dla osoby poszkodowanej należą się zatem środki finansowe za poniesione straty moralne powiązane z długim okresem powrotu do zdrowia. Pieniądze te są wypłacane nie przez fizyczną osobą, sprawcę wypadku, niemniej jednak przez zakład ubezpieczeń. Nie musicie zatem obawiać się, że przez was dojdzie do bankructwa albo rozpadu rodziny drugiej strony. Co najwyżej przestanie on w pełni poruszać się samochodem osobowym, o ile nowa składka ubezpieczenia samochodu osobowego od odpowiedzialności cywilnej będzie dla niego za wysoka.

Źródło: odszkodowania powypadkowe dobre miasto.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.