Tani program do JPK

Jednym z najważniejszych zadań każdego przedsiębiorcy jest uczciwe rozliczanie podatku Vat. Niedawno na temat fałszerstw związanych z podatkiem Vat było faktycznie głośno, dlatego warto jak najdokładniej zająć się tą tematyką w swoim biznesie. Właściwe rozliczanie faktur jest fantastycznie kłopotliwe ze względu na ich ogromną ilość.

W ciągu miesiąca wasze przedsiębiorstwo może generować od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy faktur, które muszą zostać rozliczone przez waszych pracowników. Przy tak dużej skali bardzo łatwo jest się pomylić, ale ten błąd może kosztować waszą firmę dosłownie kilka tyś. zł. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje bardzo łatwy sposób na całkowite wyeliminowanie błędów popełnianych przez człowieka. Specjalistyczny program do JPK automatycznie rozlicza wszystkie faktury. Posiadając ten program już nigdy nie spotkacie się z żadną, źle zaksięgowaną fakturą.
Program JPK jest niewyobrażalnie prosty w obsłudze, gdyż wystarczy tylko zeskanować dokument. Na tej bazie zostanie z uwagą rozliczona dana faktura, a wartość naliczonego lub odliczonego Vatu dodana do sumy z danego kwartału. Pod koniec kwartału będziecie mieli klarowną sytuację z danego okresu i wystarczy tylko wpłacić odpowiednie pieniądze dla Fiskusa.  Jeśli do tej pory nie korzystaliście z żadnego, profesjonalnego programu do rozliczania faktur, to zdecydowanie warto w końcu zainwestować w niego własne pieniądze. Program JPK nie jest zbyt sporym wydatkiem, a w dużym stopniu ułatwi funkcjonowanie waszego przedsiębiorstwa.

Sprawdź tutaj: program do JPK .

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.