PDF w formie gazetki

Z plików PDF można w bardzo łatwy sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w bardzo wielu przypadkach stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Trzeba do tego kupić tylko specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy mieć wtedy złudzenie, jakbyśmy mieli zwyczajną gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego rodzaju metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest natomiast na tyle atrakcyjna, że ludzie chętnie decydują się na to, ażeby ją stosować w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować też inne rzeczy, przykładowo produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów i tak dalej (warto także zobaczyć: flipbook wordpress). PDF to flipbook jest rozstrzygnięciem dość intuicyjny w obsłudze i dość niedrogim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, jednak taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w sytuacji gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w obecnych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to używa, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty zawsze cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania w wielu sytuacjach z tego korzystają.

Polecam: jquery flipbook.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.