Co powinien kupić biegacz

Jeżeli już cierpisz na kompleksy związane z dizajnem, a konkretnie nadmierną wagą, to bieganie rekreacyjne będzie idealny hobby dla ciebie. Dużo osób w desperacji skłania się ku różnym, podejrzanym cudownym kuracjom, które często są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Zamiast ryzykować problemy zdrowotne łykając trefne tabletki na zbicie wagi, kupione w internecie nie gorzej zainwestować w porządne obuwie do biegania.

Praktycznie rzecz biorąc, komfortowe buty, wygodna odzież do biegania i ogromna dawka motywacji to jedyne elementy potrzebne do odmiany naszego życia w ciągu kilku tygodni. Tak, to nie kawał. W internecie znajdziemy mnóstwo przydatnych poradników , a ponadto zamiarów treningowych przygotowanych przez specjalistycznych zawodników , a oprócz tego trenerów fitness. Dosłownie jeśli ostatnie kilka miesięcy spędziliśmy na kanapie nic nie robiąc, nie oznacza to że jesteśmy bez szans w starciu z niepożądaną wagą. Niektóre plany przewidują bieganie przeplatane z marszem po zaledwie kilkanaście minut dziennie. Jest to dawka, która nie powinna przerazić dosłownie osób z dość pokaźną nadwagą. Po kilku uczciwie przepracowanych tygodniach będziemy niesamowicie zdziwieni porównując wyniki na wadze. Im więcej minut ciągłego biegu będziemy w stanie przebiec, tym intensywniejszy stanie się trening. Warto wtedy przemyśleć zakup bardziej specjalistycznego sprzętu, takiego jak zegarek do biegania z funkcją liczenia kalorii, czy także termoaktywne getry do biegania, które umożliwią trening nawet podczas fatalnej pogody.

Dodatkowe informacje: zegarek do biegania z gps.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móć komentować.